Menü
Sepetiniz

Selsil

Selsil - Kaliteli Markaların Buluştuğu Adres - www.atilganpazarlama.com
Marka: Selsil Model: 2432
Ayna Silikonu Selsil Ayna Silikonu, tek komponentli tabanca ile uygulanabilen, alkoksi bazlı nötr silikondur. UYGULAMA VİDEOSU Özellikler Nötr kürlenir. Düşük modüllü, yüksek elastikiyetlidir. Birçok çeşit yüzeye primersiz iyi yapışma gösterir. Metal korozyonuna neden olmaz. Uygulaması kol..
97,47 TL
Marka: Selsil Model: İZ.2352
Selsil Dış Cephe Silikonu : Selsil Dış Cephe Silikonu, tek komponentli tabanca ile uygulanabilen, alkoksi bazlı nötr silikondur. Özellikler Nötr kürlenir. Düşük modüllü, yüksek elastikiyetlidir. Birçok çeşit yüzeye primersiz iyi yapışma gösterir. Metal korozyonuna neden olmaz. Uygul..
75,81 TL
Marka: Selsil Model: 2431
Duşakabin Silikonu Selsil Duşakabin Silikonu, tek komponentli, nemle kürleşen asetoksi bazlı silikondur.UYGULAMA VİDEOSU Özellikler %100 silikon polimerdir. Mantar ve küfe karşı dayanıklıdır. Yüksek elastikiyetlidir. Solvent içermez. ISO 11600 - F&G - 25 LM yi karşılar. Neme d..
86,64 TL
Marka: Selsil Model: 32938
Ürün BilgileriGenel BakışSelsil Pu 50, tek komponentli, hava nemi ile kürleşen poliüretan esaslı bir sızdırmazlık malzemesidir.ÖzelliklerTek bileşenli.Tabanca ile kolay uygulanır.Tiksotropik.Havadaki nem ile kürlenir.Boyanabilir Hiçbir hacim değişikliğine uğramaz.Hava şartlarına ve suya dayanıklıdır..
94,23 TL
Marka: Selsil Model: İZ.2626
Ürün Bilgileri Genel Bakış Selfoam Yüksek Verimli Poliüretan Montaj Köpüğü, poliüretan bazlı, ekstra formüllü, havanın nemiyle sertleşen, tek komponentli bir dolgu, yalıtım malzemedir. Kapı, pencere kasaları ve benzeri doğramaların sabitlenmesinde, boşlukların doldurulmasında, elektrik tesisatla..
86,64 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 46 (4 Sayfa)