Menü
Sepetiniz

Köpükler

Marka: Selsil Model: İZ.2626
Ürün Bilgileri Genel Bakış Selfoam Yüksek Verimli Poliüretan Montaj Köpüğü, poliüretan bazlı, ekstra formüllü, havanın nemiyle sertleşen, tek komponentli bir dolgu, yalıtım malzemedir. Kapı, pencere kasaları ve benzeri doğramaların sabitlenmesinde, boşlukların doldurulmasında, elektrik tesisatla..
86,64 TL
Marka: Soudal Model: 147081
SOUDAL SOUDAFOAM GUN TABANCALI KÖPÜK 750 ML Soudafoam Gun, tekbileşenli, kendiliğinden genleşebilen, kullanıma hazır poliüretan köpük. Köpük aplikatör tabancası ile kullanım için bir plastik adaptör başlığı ile donatılmıştır. Ozon tabakasına tamamen zararsız olan CFC içermeyen yakıtlar içerir.ÖZE..
81,82 TL
Marka: Soudal Model: 132483
SOUDAL SOUDAFOAM CLICK&FIX PU TAB. KÖPÜK 750 ML Soudafoam Gun Click&Fix, tekbileşenli, kendiliğinden genleşebilen, kullanıma hazır poliüretan köpük. Kullanımda maksimum konfor için benzersiz patentli Click & Fix adaptör sistemi ile donatılmıştır. Ozon tabakasına tamamen zararsız olan ..
93,55 TL
Marka: SOMAFİX Model: S923
SOMAFİX YANGINA DAYANIKLI B1 TABANCALI POLİÜRETAN KÖPÜK TEKNİK VERİLER Genel Bilgi: DIN 4102-1 standartlarında kendinden sönebilen, yangına dayanıklı (B1), nem ile kürleşen ekstra formüllü montaj ve dolgu köpüğüdür. Yangına dayanıklıdır Kullanım Alanları ve Teknik Genel Bilgi: Yangına dayanı..
132,57 TL 155,96 TL
Marka: Selsil Model: İZ.TAS 144
Ürün Bilgileri Genel Bakış SELFIX Kopük Temizleyici Sprey, tamamen sertleşmiş köpük artıklarını çıkararak tabancanın tıkanmasını engeller. Kullanımdan hemen sonar müdahele edilirse verimli sonuçlar elde edilir. Özellikler Uygulama ve Kullanım Alanı Ambalaj Renkler Raf Ömrü..
71,48 TL
Marka: Soudal Model: 103357
SOUDAL CLICK & CLEANER PU KÖPÜK TEMİZLEYİCİ 500 ML Click & Clean, Soudafoam Gun ve Soudafoam 1K ürünleri için uygun olarak üretilmiş, kullanıma hazır temizleme aerosolüdür. Kullanımda maksimum konfor için benzersiz patentli Click & Fix adaptör sistemi ile teçhizatlandırılmıştır.ÖZELLİ..
97,47 TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)