Menü
Sepetiniz

Blog RSS Feed

14 Kas Menfez Üreticileri
0 81
Menfez ÜreticileriEvin her odasında hava sirkülasyonunun doğru bir şekilde yapılması için doğrun menfez seçimi önemlidir. Burada genelde menfez üreticileri tarafından üretilmiş olan menfezler tercih edilmelidir. Genelde menfez üreticileri arasında en..
14 Kas Menfez Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?
0 72
Menfez Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? Genellikle havalandırma sistemlerinde kullanmak için üretilen ve kapaklarının konumuna bağlı temiz hava akışını düzenleyen ve kirli havayı dışarı atan bir filtreleme sistemi olan menfez, havalandırma sisteml..
14 Kas Menfez Ölçüsü Nasıl Alınır?
0
Menfez Ölçüsü Nasıl Alınır?Menfez ölçülerini doğru bir şekilde havalandırma ya da iklimlendirme sistemlerinde doğru menfez boyutunu seçmek amacıyla önemlidir. Menfez ölçüleri doğru şekilde almanın adımları şu şekildedir;·        Menfez Yerini Belirle..
14 Kas Menfez Nerede Satılır?
0 75
Menfez Nerede Satılır?En kaliteli, en uygun menfez nerede satılır? Güvenli alışverişi nasıl yaparım? diyenler için; Atılgan Yapı online adresinde en kaliteli ve en uygun fiyatlı birbirinden farklı modellerde menfezler satışta! Atılgan Yapı olarak yıl..
14 Kas Menfez Nedir?
0 75
Menfez Nedir? Menfez; bir ortamın dışarıdan içeriye ya da içeriden dışarıya doğru havalandırılmasını sağlayan, ortam da istenen iklimi oluşturmaya yardımcı portatif kanalcıktır. Menfezlerin sabit olan modelleri olduğu gibi açılıp-kapanan modelleri de..
14 Kas Menfez Nedir?
0 78
Menfez Nedir?Menfez, evlerdeki havalandırma ihtiyacını karşılayan alanlardır. Menfezler içerdeki hava sirkülasyonunu en iyi şekilde sağlayarak içerdeki kötü havayı dışarıya, dışardaki güzel havayı da içeriye girmesini sağlar. Son yıllarda yapılan çoğ..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 105 (18 Sayfa)