Menü
Sepetiniz

Sineklik Tülleri

Marka: OEM Model: 142.19.AS01
Alüminyum Sineklik Teli En : 80 cm x Boy : 100 cm.Alüminyum sineklik teli, sinekliklerin yapımında kullanılan bir tür tel malzemedir. Alüminyum malzemesi sayesinde hafif ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Sinekliklerinizi güvenli bir şekilde yerinde tutarak sinek ve diğer haşerelerin evinize girmesin..
111,92 TL
Marka: Eva Plast Model: 2028
Eva Sineklik Takma AparatıSineklik takma aparatı, ev ve iş yerlerinde sinekliklerin kolayca takılmasını sağlayan bir üründür. Bu aparat, sineklik çerçevelerini sabitlemek için kullanılır ve sinekliklerin doğru bir şekilde monte edilmesini sağlar. Sineklik takma aparatı, yüksek kaliteli malzemelerden..
54,00 TL
Marka: OEM Model: SNK-TUL-KEDI-80
Sineklik Profiline Uygulanır ve Fitil İle Çekilir.Ürün Evcil Hayvanlar İçin Özel İmal Edilmiştir.Metre Karesi 360 gramdır.Üst Kalitedir.Pati ve Tırmalamaya Dayanıklıdır.Ürün özel ölçü kesim olduğu için İADE söz konusu değildir.1 metre satın aldığınızda En : 80 cm x 100 cm Satın almış oluyo..
96,00 TL
Marka: STD Model: Sin.Tül.100
Fiber Sineklik Tülü 100 cm.Fiber sineklik tülü, sinekliklerin yapımında kullanılan bir tür örme malzemedir. Fiber malzeme yapısı sayesinde hafif, esnek ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Sinek ve diğer haşerelerin evinize girmesini engellerken aynı zamanda havalandırmayı arttırarak sizin için daha ko..
39,97 TL
Marka: STD Model: Sin.Tül.120
Fiber Sineklik Tülü En: 120 cm.Fiber sineklik tülü, sinekliklerin yapımında kullanılan bir tür örme malzemedir. Fiber malzeme yapısı sayesinde hafif, esnek ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Sinek ve diğer haşerelerin evinize girmesini engellerken aynı zamanda havalandırmayı arttırarak sizin için dah..
47,97 TL
Marka: STD Model: Sin.Tül.140.
Fiber Sineklik Tülü En: 140 cm.Fiber sineklik tülü, sinekliklerin yapımında kullanılan bir tür örme malzemedir. Fiber malzeme yapısı sayesinde hafif, esnek ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Sinek ve diğer haşerelerin evinize girmesini engellerken aynı zamanda havalandırmayı arttırarak sizin için dah..
55,96 TL
Marka: STD Model: Sin.Tül.80
Fiber Sineklik Tülü En: 80 cm.Fiber sineklik tülü, sinekliklerin yapımında kullanılan bir tür örme malzemedir. Fiber malzeme yapısı sayesinde hafif, esnek ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Sinek ve diğer haşerelerin evinize girmesini engellerken aynı zamanda havalandırmayı arttırarak sizin için daha..
39,97 TL
Marka: STD Model: Sin.Tül.160
Fiber Sineklik Tülü En:160 cm.Fiber sineklik tülü, sinekliklerin yapımında kullanılan bir tür örme malzemedir. Fiber malzeme yapısı sayesinde hafif, esnek ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Sinek ve diğer haşerelerin evinize girmesini engellerken aynı zamanda havalandırmayı arttırarak sizin için daha..
63,96 TL
Marka: STD Model: Sin.Tül.180
Fiber Sineklik Tülü En:180 cm.Fiber sineklik tülü, sinekliklerin yapımında kullanılan bir tür örme malzemedir. Fiber malzeme yapısı sayesinde hafif, esnek ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Sinek ve diğer haşerelerin evinize girmesini engellerken aynı zamanda havalandırmayı arttırarak sizin için daha..
71,95 TL
Marka: PROCESS Model: Sin.Mkrs.
Sineklik Fitil Çekme Makarası *Sineklik fitil çekme makarası, sinekliklerin alt veya üst kenarlarına monte edilen bir çekme sistemidir. Bu sistem sayesinde sinekliklerin daha rahat açılıp kapanması sağlanır ve aynı zamanda sinek ve diğer haşerelerin ev veya işyerine girişini engeller. Sineklik fitil..
78,00 TL
Marka: Eva Plast Model: SF-140S
Sineklik Fitili 4 mm - Siyah *Sineklik fitili, sinekliklerin kenarlarına monte edilen ve sineklerin, böceklerin ve diğer haşerelerin evinize girmesini önleyen özel bir malzemedir. Sineklik fitili, sinekliklerin alt, üst veya yan kenarlarına kolayca monte edilerek sinek ve diğer haşerelerin içeri gir..
4,20 TL
Marka: Eva Plast Model: SF-142.Byz.
Sineklik Fitili 5 mm - Beyaz *Sineklik fitili, sinekliklerin kenarlarına monte edilen ve sineklerin, böceklerin ve diğer haşerelerin evinize girmesini önleyen özel bir malzemedir. Sineklik fitili, sinekliklerin alt, üst veya yan kenarlarına kolayca monte edilerek sinek ve diğer haşerelerin içeri gir..
3,60 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)