Menü
Sepetiniz

Sineklik Kol ve Kilitler

Marka: Eva Plast Model: SİN.2011.A.Kah.
Sineklik Kilidi - 17*25 Sin. Kilidi (Çıt Çıt) Açık Kahve*Sineklik kilidi, sinekliklerinizi sabit tutmak için kullanabileceğiniz bir tür kilit mekanizmasıdır. Bu ürün, sinekliklerinizi açık pozisyonda tutarken, aynı zamanda yerlerinden oynamalarını da engeller. Sinekliklerinizi daha güvenli bir şekil..
7,20 TL
Marka: Eva Plast Model: sin.2011ag
Sineklik Kilidi - 17*25 Sin. Kilidi (Çıt Çıt) Antrasit Gri*Sineklik kilidi, sinekliklerinizi sabit tutmak için kullanabileceğiniz bir tür kilit mekanizmasıdır. Bu ürün, sinekliklerinizi açık pozisyonda tutarken, aynı zamanda yerlerinden oynamalarını da engeller. Sinekliklerinizi daha güvenli bir şek..
7,20 TL
Marka: Eva Plast Model: SİN.2011.Byz
Sineklik Kilidi - 17*25 Sin. Kilidi (Çıt Çıt) Beyaz*Sineklik kilidi, sinekliklerinizi sabit tutmak için kullanabileceğiniz bir tür kilit mekanizmasıdır. Bu ürün, sinekliklerinizi açık pozisyonda tutarken, aynı zamanda yerlerinden oynamalarını da engeller. Sinekliklerinizi daha güvenli bir şekilde ku..
7,20 TL
Marka: Eva Plast Model: SİN.2011:kah.
Sineklik Kilidi - 17*25 Sin. Kilidi (Çıt Çıt) Kahve*Sineklik kilidi, sinekliklerinizi sabit tutmak için kullanabileceğiniz bir tür kilit mekanizmasıdır. Bu ürün, sinekliklerinizi açık pozisyonda tutarken, aynı zamanda yerlerinden oynamalarını da engeller. Sinekliklerinizi daha güvenli bir şekilde ku..
7,20 TL
Marka: Eva Plast Model: SİN.2010.A.Mş.
Sineklik Tutma Kolu- 17*25 Sin. Tutma Kolu Açık Meşe*Sineklik tutma kolu, sinekliklerinizi açıp kapamak için kullanabileceğiniz bir koldur. Bu ürün, sinekliklerinizi daha rahat bir şekilde kullanmanızı sağlar. Sinekliklerinizi açarken ve kapatırken kullanabileceğiniz bu kolu pencerelerinize veya kap..
7,20 TL
Marka: Eva Plast Model: sin.2010ag
Sineklik Tutma Kolu- 17*25 Sin. Tutma Kolu Antrasit Gri*Sineklik tutma kolu, sinekliklerinizi açıp kapamak için kullanabileceğiniz bir koldur. Bu ürün, sinekliklerinizi daha rahat bir şekilde kullanmanızı sağlar. Sinekliklerinizi açarken ve kapatırken kullanabileceğiniz bu kolu pencerelerinize veya ..
7,20 TL
Marka: Eva Plast Model: SİN.2010.Byz
Sineklik Tutma Kolu- 17*25 Sin. Tutma Kolu Beyaz*Sineklik tutma kolu, sinekliklerinizi açıp kapamak için kullanabileceğiniz bir koldur. Bu ürün, sinekliklerinizi daha rahat bir şekilde kullanmanızı sağlar. Sinekliklerinizi açarken ve kapatırken kullanabileceğiniz bu kolu pencerelerinize veya kapılar..
7,20 TL
Marka: Eva Plast Model: SİN.2010.Kah
Sineklik Tutma Kolu- 17*25 Sin. Tutma Kolu Kahverengi*Sineklik tutma kolu, sinekliklerinizi açıp kapamak için kullanabileceğiniz bir koldur. Bu ürün, sinekliklerinizi daha rahat bir şekilde kullanmanızı sağlar. Sinekliklerinizi açarken ve kapatırken kullanabileceğiniz bu kolu pencerelerinize veya ka..
7,20 TL
Marka: Eva Plast Model: SİN.2055.A.Kah.10
Sineklik D Kol Plastik Açık Kahve *Sineklik D kol, sinekliklerin açılıp kapanmasını sağlayan bir tutma kolu çeşididir. Montesi ve kullanımı kolay olan bu ürün, sinekliklerin daha rahat açılıp kapanmasını sağlar ve böylece evinizin havalandırmasını arttırırken sinek ve diğer haşerelerin girmesini eng..
18,00 TL
Marka: Eva Plast Model: SİN.2055.Ant.
Sineklik D Kol Plastik Antrasit Gri *Sineklik D kol, sinekliklerin açılıp kapanmasını sağlayan bir tutma kolu çeşididir. Montesi ve kullanımı kolay olan bu ürün, sinekliklerin daha rahat açılıp kapanmasını sağlar ve böylece evinizin havalandırmasını arttırırken sinek ve diğer haşerelerin girmesini e..
18,00 TL
Marka: Eva Plast Model: SİN.2055.Byz-10
Sineklik D Kol Plastik Beyaz *Sineklik D kol, sinekliklerin açılıp kapanmasını sağlayan bir tutma kolu çeşididir. Montesi ve kullanımı kolay olan bu ürün, sinekliklerin daha rahat açılıp kapanmasını sağlar ve böylece evinizin havalandırmasını arttırırken sinek ve diğer haşerelerin girmesini engeller..
18,00 TL
Marka: Eva Plast Model: SİN.2055 Kah.10
Sineklik D Kol Plastik Kahverengi  *Sineklik D kol, sinekliklerin açılıp kapanmasını sağlayan bir tutma kolu çeşididir. Montesi ve kullanımı kolay olan bu ürün, sinekliklerin daha rahat açılıp kapanmasını sağlar ve böylece evinizin havalandırmasını arttırırken sinek ve diğer haşerelerin girmesi..
18,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)