Menü
Sepetiniz

Sineklik Menteşeleri

Marka: Eva Plast Model: SİN.2009 E.A.Mş.
Sineklik Menteşesi - 17*25 Sin. Menteşesi (Demir Pimli) Açık Meşe *Sineklik menteşesi, sinekliklerinizi pencerelerinize veya kapılarınıza takmak için kullanabileceğiniz bir menteşe mekanizmasıdır. Bu ürün, sinekliklerinizin hareket etmesini sağlarken, aynı zamanda kolay takma ve sökme imkanı sağlar...
13,20 TL
Marka: Eva Plast Model: SİN.2009E.Byz
Sineklik Menteşesi - 17*25 Sin. Menteşesi (Demir Pimli) Beyaz *Sineklik menteşesi, sinekliklerinizi pencerelerinize veya kapılarınıza takmak için kullanabileceğiniz bir menteşe mekanizmasıdır. Bu ürün, sinekliklerinizin hareket etmesini sağlarken, aynı zamanda kolay takma ve sökme imkanı sağlar. Day..
13,20 TL
Marka: Eva Plast Model: SİN.2031E.A.Mş.
Sineklik Menteşesi- 17*25 Sineklik Menteşesi (Plastik Pimli) Açık Meşe*Sineklik menteşesi, sinekliklerinizi pencerelerinize veya kapılarınıza takmak için kullanabileceğiniz bir menteşe mekanizmasıdır. Bu ürün, sinekliklerinizin hareket etmesini sağlarken, aynı zamanda kolay takılabilirlik ve söküleb..
9,60 TL
Marka: Eva Plast Model: sin.2031e.ag
Sineklik Menteşesi- 17*25 Sineklik Menteşesi (Plastik Pimli) Antrasit Gri*Sineklik menteşesi, sinekliklerinizi pencerelerinize veya kapılarınıza takmak için kullanabileceğiniz bir menteşe mekanizmasıdır. Bu ürün, sinekliklerinizin hareket etmesini sağlarken, aynı zamanda kolay takılabilirlik ve sökü..
9,60 TL
Marka: Eva Plast Model: SİN.2031E.Byz
Sineklik Menteşesi- 17*25 Sineklik Menteşesi (Plastik Pimli) Beyaz*Sineklik menteşesi, sinekliklerinizi pencerelerinize veya kapılarınıza takmak için kullanabileceğiniz bir menteşe mekanizmasıdır. Bu ürün, sinekliklerinizin hareket etmesini sağlarken, aynı zamanda kolay takılabilirlik ve sökülebilir..
9,60 TL
Marka: Eva Plast Model: SİN.2031e.Kah.
Sineklik Menteşesi- 17*25 Sineklik Menteşesi (Plastik Pimli) Kahverengi*Sineklik menteşesi, sinekliklerinizi pencerelerinize veya kapılarınıza takmak için kullanabileceğiniz bir menteşe mekanizmasıdır. Bu ürün, sinekliklerinizin hareket etmesini sağlarken, aynı zamanda kolay takılabilirlik ve söküle..
9,60 TL
Marka: Eva Plast Model: 2014.A.Mş.
Yaylı Sineklik Kapı Menteşesi - Altın Meşe *Yaylı sineklik kapı menteşesi, sineklik kapılarınızı güvenli ve dayanıklı bir şekilde tutmanın yanı sıra kolay açılıp kapanmasını sağlar. Bu ürün, sineklik kapılarınızın yerinde kalmasını sağlayan bir menteşe mekanizması içerir. Özellikle yaz aylarında sin..
32,40 TL
Marka: Eva Plast Model: 2014.Byz
Yaylı Sineklik Kapı Menteşesi - Beyaz *Yaylı sineklik kapı menteşesi, sineklik kapılarınızı güvenli ve dayanıklı bir şekilde tutmanın yanı sıra kolay açılıp kapanmasını sağlar. Bu ürün, sineklik kapılarınızın yerinde kalmasını sağlayan bir menteşe mekanizması içerir. Özellikle yaz aylarında sineklik..
32,40 TL
Yaylı Sineklik Kapı Menteşesi - Siyah *
Yeni Ön Sipariş
Marka: Eva Plast Model: 2014.Syh
Yaylı Sineklik Kapı Menteşesi - Siyah *Yaylı sineklik kapı menteşesi, sineklik kapılarınızı güvenli ve dayanıklı bir şekilde tutmanın yanı sıra kolay açılıp kapanmasını sağlar. Bu ürün, sineklik kapılarınızın yerinde kalmasını sağlayan bir menteşe mekanizması içerir. Özellikle yaz aylarında sineklik..
32,40 TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)