Menü
Sepetiniz

Sineklik Köşe Takozları

Marka: Eva Plast Model: SİN.2008.A.Mş.
Sineklik Köşe Takozu- 17*25 Sineklik Köşe Takozu (90) Açık Meşe*Sineklik köşe takozu, sinekliklerinizi pencerelerinize veya kapılarınıza sabitlemek için kullanabileceğiniz bir tür köşe takozudur. Bu ürün, sinekliklerinizin köşelerini sabit tutarak, sinekliklerinizin yerinden oynamasını önler. Dayanı..
9,60 TL
Marka: Eva Plast Model: sin.2008.Ag.
Sineklik Köşe Takozu- 17*25 Sineklik Köşe Takozu (90) Antrasit Gri*Sineklik köşe takozu, sinekliklerinizi pencerelerinize veya kapılarınıza sabitlemek için kullanabileceğiniz bir tür köşe takozudur. Bu ürün, sinekliklerinizin köşelerini sabit tutarak, sinekliklerinizin yerinden oynamasını önler. Day..
9,60 TL
Marka: Eva Plast Model: SİN.2008.Byz
Sineklik Köşe Takozu- 17*25 Sineklik Köşe Takozu (90) Beyaz*Sineklik köşe takozu, sinekliklerinizi pencerelerinize veya kapılarınıza sabitlemek için kullanabileceğiniz bir tür köşe takozudur. Bu ürün, sinekliklerinizin köşelerini sabit tutarak, sinekliklerinizin yerinden oynamasını önler. Dayanıklı ..
9,60 TL
Marka: Eva Plast Model: SİN.2008.K.Kh
Sineklik Köşe Takozu- 17*25 Sineklik Köşe Takozu (90) Kahverengi*Sineklik köşe takozu, sinekliklerinizi pencerelerinize veya kapılarınıza sabitlemek için kullanabileceğiniz bir tür köşe takozudur. Bu ürün, sinekliklerinizin köşelerini sabit tutarak, sinekliklerinizin yerinden oynamasını önler. Dayan..
9,60 TL
Marka: Eva Plast Model: SİN.2064.Ant.
Sineklik Köşe Mukavemet Takozu Antrasit Gri *Sineklik köşe mukavemet takozu, sineklik çerçevelerinin köşelerinin güçlendirilmesi ve dayanıklılığının artırılması için kullanılan bir üründür. Bu takozlar, sineklik çerçevelerinin köşelerinde yerleştirilerek çerçevelerin daha sağlam ve dayanıklı hale ge..
12,00 TL
Marka: Eva Plast Model: SİN.2064.Byz
Sineklik Köşe Mukavemet Takozu Beyaz*Sineklik köşe mukavemet takozu, sineklik çerçevelerinin köşelerinin güçlendirilmesi ve dayanıklılığının artırılması için kullanılan bir üründür. Bu takozlar, sineklik çerçevelerinin köşelerinde yerleştirilerek çerçevelerin daha sağlam ve dayanıklı hale gelmesini ..
9,60 TL
Marka: Eva Plast Model: SİN.2064.Kah.
Sineklik Köşe Mukavemet Takozu Koyu Kahverengi*Sineklik köşe mukavemet takozu, sineklik çerçevelerinin köşelerinin güçlendirilmesi ve dayanıklılığının artırılması için kullanılan bir üründür. Bu takozlar, sineklik çerçevelerinin köşelerinde yerleştirilerek çerçevelerin daha sağlam ve dayanıklı hale ..
12,00 TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)