Menü
Sepetiniz

Ödeme ve Teslimat Bilgileri

Banka Hesap NumaralarımızBanka İsmi:            İş Bankası

Hesap Sahibi:        Atılgan Kapı Pencere

Hesap Türü:            Şirket Hesabı TL.

IBAN Numarası:    TR54 0006 4000 0012 0050 0885 27

 

***************************************************

Banka İsmi:            Enpara.com Şirketim

Hesap Sahibi:        Atılgan Kapı Pen.Aks.Paz.Dış Tic.Ltd.Şti.

Hesap Türü:            Şirket Hesabı TL.

IBAN Numarası:    TR72 0011 1000 0000 0081 0530 91

 

 

Ödeme ve Teslimat

 

1) Ödeme

    Ödemelerinizi Enpara.com Şirketim (QNB Finansbank) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak (TL)

yada Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası, Halk Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Yapı Kredi Bankası kredi kartları ile yapabilirsiniz.

 

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

    Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi 

    Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Atılgan Kapı Pencere Aksesuar Pazarlama Dış Tic.Ltd.Şti. yedi iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

 

4) Teslimat 

    Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 5 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Sakarya merkezli şirketimizden ürünler PTT kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

    Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

 

5) Ödeme Takib

    Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

    Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

    Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

    Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 

Lütfen dikkat ediniz!

    Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Sipariş kargoya teslim edildikten sonra sipariş iptali yapılamaz. Müşteri kargoyu teslim aldıktan sonra iade yapabilir.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0264 275 84 51 numaralı fax’a gönderin ve durumu info@atilganpazarlama.com mail adresine bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.