Menü
Sepetiniz

Sineklik Profilleri

Marka: Eva Plast Model: SF-142.Byz.
Sineklik Fitili 5 mm - Beyaz *Sineklik fitili, sinekliklerin kenarlarına monte edilen ve sineklerin, böceklerin ve diğer haşerelerin evinize girmesini önleyen özel bir malzemedir. Sineklik fitili, sinekliklerin alt, üst veya yan kenarlarına kolayca monte edilerek sinek ve diğer haşerelerin içeri gir..
3,60 TL
Marka: Eva Plast Model: SİN.SF-142S.Shy
Sineklik Fitili 5 mm - Siyah*Sineklik fitili, sinekliklerin kenarlarına monte edilen ve sineklerin, böceklerin ve diğer haşerelerin evinize girmesini önleyen özel bir malzemedir. Sineklik fitili, sinekliklerin alt, üst veya yan kenarlarına kolayca monte edilerek sinek ve diğer haşerelerin içeri girm..
3,60 TL
Marka: OEM Model: E-17*25.A.Kah.3
Sineklik Profili 17 x 25 Alüminyum Açık Kahve ( 1 metre )Sineklik profili, sinekliklerin çerçevelerinin yapımında kullanılan yüksek kaliteli bir üründür. Bu profiller, sinekliklerin çerçevelerinin yapımında kullanılan en önemli malzemelerden biridir ve sinekliklerin sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü ..
48,00 TL
Marka: OEM Model: E-17*25.A.Gri.3
Sineklik Profili 17 x 25 Alüminyum Antrasit Gri ( 1 metre )Sineklik profili, sinekliklerin çerçevelerinin yapımında kullanılan yüksek kaliteli bir üründür. Bu profiller, sinekliklerin çerçevelerinin yapımında kullanılan en önemli malzemelerden biridir ve sinekliklerin sağlam, dayanıklı ve uzun ömürl..
48,00 TL
Marka: OEM Model: E-17.25.Byz.3
Sineklik Profili 17 x 25 Alüminyum Beyaz  ( 1 metre )Sineklik profili, sinekliklerin çerçevelerinin yapımında kullanılan yüksek kaliteli bir üründür. Bu profiller, sinekliklerin çerçevelerinin yapımında kullanılan en önemli malzemelerden biridir ve sinekliklerin sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü..
44,40 TL
Sineklik Profili 17 x 25 Alüminyum Koyu Kahverengi  ( 1 metre )*
Yeni Ön Sipariş
Marka: OEM Model: E-17*25.K.Kah.3
Sineklik Profili 17 x 25 Alüminyum Koyu Kahverengi  ( 1 metre )Sineklik profili, sinekliklerin çerçevelerinin yapımında kullanılan yüksek kaliteli bir üründür. Bu profiller, sinekliklerin çerçevelerinin yapımında kullanılan en önemli malzemelerden biridir ve sinekliklerin sağlam, dayanıklı ve u..
48,00 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)